Beylikdüzü Fen Lisesi

Özel Marmara Evleri İhlas Fen ve Anadolu Lisesi, bu bölgenin en köklü özel okullarındandır. 1996 yılında Anadolu Lisesi olarak hizmete girmiş olan lisemiz 2014 yılında bünyesine Fen Lisesini de katarak başarılarına devam etmektedir

Okulumuz 11.600 metrekare arsa alanı,1.545 metrekare kapalı alanı ve 8.055 metrekare açık alanı vardır. Kampüsümüzde yemekhane, bir adet kapalı spor salonu, çok amaçlı 450 kişilik bir kültür merkezi ve konferans salonu, açık spor alanları, halı saha, tenis kortu ve yaşam alanlarına sahiptir. 

Binalarımız öğrenme ortamlarına uygun olarak inşa edildiği ve tasarlandığı için, sınıflar gün ışığından maksimum seviyede yararlanacak şekilde yapılandırılmış, binamızın havalandırması da gün boyu havadar bir ortam oluşturacak şekilde planlanmıştır

Depreme dayanıklı tünel kalıp sistemiyle inşa edilen binalarımız her açıdan güvenlidir.

Kampüste bulunan güvenlik birimiyle 24 saat boyunca kampüsün güvenliğini sağlayacak tüm tedbirler alınmaktadır. Toplam 34 kamerayla izlenen kampüse giriş-çıkışlar kontrollü olarak yapılmakta ve güvenliği üst düzeyde sağlayabilmek için parmak izi sistemi kullanılmaktadır. 

Kampüsümüzde bulunan modern ve geniş yemekhanede üst düzey hijyen şartlarında aynı anda 1000 kişi yemek yiyebilmektedir. 

Okul binasında bulunan bilişim Teknolojileri Dersliği, Biyoloji Laboratuvarı, Görsel Sanatlar Odası, Değerler Eğitimi Odası, Etkinlik Odası, Kimya Laboratuvarı ve her biri 41,61 metrekareden oluşan 36 adet derslikle Marmara Evleri İhlas Fen ve Anadolu Lisesinde öğrencilere kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı sunulmaktadır.

Özel Marmara Evleri İhlas Fen Lisesi

Marmara Mahallesi, Şakayık Sk., 34524 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

0212 875 13 04

marmara.lise@ihlaskoleji.com