Haberler

2020 Üniversite Yerleştirme Gurur Tablomuz

28 Austos 2020

ÖSYM tarafından üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerimizin yerleştiği üniversiteler ve bölümler belli oldu.

Üniversiteye Yerleşen Öğrencilerimiz

Sıra Ad Soyad Üniversite Bölüm
1 Tuğba Zeynep Aşkaroğlu İstanbul-Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İngilizce)
2 Zeynep Sena Akpınar İstanbul İstanbul Tıp (İngilizce)
3 Meryem Bade Meliye İstanbul-Cerrahpaşa Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
4 Yusuf Akmaz Sağlık Bilimleri Hamidiye Tıp Fakültesi
5 Betül Tümer Sağlık Bilimleri Hamidiye Tıp Fakültesi
6 Zehra Karnak Uludağ Tıp Fakültesi
7 Feyza Güngör Bolu Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi
8 Ayşe Zülal Azaklı Bezm-İ Âlem Vakıf Tıp Fakültesi
9 Resul Ahmet Karahasan Bezm-İ Âlem Vakıf Tıp Fakültesi
10 Berke Oğuz Uygal Bezm-İ Âlem Vakıf Tıp Fakültesi
11 Ahmet Abdullah Apak İstanbul Medeniyet Tıp Fakültesi
12 Muhammed Seyyidhan Şaroğlu Atatürk Tıp Fakültesi (İngilizce)
13 Tayfur Uçar Altınbaş Tıp Fakültesi
14 Şeyma Nilaynur Aydın Altınbaş Tıp Fakültesi (İngilizce)
15 Enes Gümüş İstinye Tıp Fakültesi (İngilizce) (Burslu)
16 Ceren Ateş İstinye Tıp Fakültesi
17 Melissa Acar İstinye Tıp Fakültesi
18 Emir Gökhan Yılmaz İstinye Tıp Fakültesi
19 Tuğba Nur Gül İstinye Tıp Fakültesi (İngilizce)
20 Ayçelen Uyanık Sofıa Unıversıty Tıp Fakültesi
21 Şafak Güçlü İstanbul Diş Hekimliği Fakültesi
22 Ayşenur Bozkuş Marmara Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce)
23 Lara Açıkkaya Bezm-İ Âlem Vakıf Diş Hekimliği Fakültesi
24 Gül Sevde Yalçınkaya Biruni Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce)
25 Fatma Nur Durmaz Biruni Diş Hekimliği Fakültesi
26 Zeynep İpek Üngördü Boğaziçi Türk Dili ve Edebiyatı (İngilizce)
27 Rümeysa Nükre Yalçın Boğaziçi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
28 Uğur Kağan Ergül Boğaziçi Makine Mühendisliği (İngilizce)
29 Ahmed Murat Aktaş Boğaziçi Fizik
30 Onur Akkuş Boğaziçi Matematik (İngilizce)
31 Salih Talha Bozkurt Koç Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
32 Emirhan Güney Koç Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
33 İsmail Zafer Özdemir Sabancı Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce)
34 İlknur Canbaz İstanbul Teknik Elektronik Haberleşme Mühendisliği
35 Batuhan Özdemir İstanbul Teknik Uçak Mühendisliği
36 Ahmet Melikşah Şahin İstanbul Teknik Uçak Mühendisliği
37 Eren Gün İstanbul Teknik Uçak Mühendisliği
38 Ömer Ömer İstanbul Teknik Makine Mühendisliği
39 Muhammed Said Gören İstanbul Teknik Gemi ve Deniz Teknolojisi Mühendisliği
40 Ömer Koç İstanbul Teknik Şehir ve Bölge Planlama (İngilizce)
41 Yavuz Selim Kaya Türk Hava Kurumu Pilotaj (İngilizce) (Burslu)
42 Yunus Emre İşeri Özyeğin Hukuk Fakültesi (Burslu)
43 Zeynep Sude Kılıç Medipol Hukuk Fakültesi
44 Ebrar Yılmaz İstanbul Bilgi Hukuk Fakültesi
45 Furkan Taştan Bahçeşehir Hukuk Fakültesi
46 Berkant Şapaloğlu İstanbul Sabahattin Zaim Hukuk Fakültesi
47 Melek Nur Dinçler Altınbaş Eczacılık Fakültesi (İngilizce)
48 Beyza Hündür İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Eczacılık Fakültesi
49 Bilgenur Çopur Yakındoğu Eczacılık Fakültesi (İngilizce)
50 Ahmet Pehlivanoğlu Özyeğin Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
51 Rabia Betül Altınöz İstanbul-Cerrahpaşa Bilgisayar Mühendisliği
52 İsmail Berkay Yücel Yeditepe Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
53 Mazhar Akyoldaş Sakarya Bilgisayar Mühendisliği
54 İrem Cansu Altun Biruni Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
55 Kemal Faruk Karaağaçlı Kadir Has Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
56 Zeynep Şevval Kurt Özyeğin Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
57 Tarık Karacan Kocaeli Bilişim Sistemleri Mühendisliği
58 Mustafa Atila Kadir Has Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
59 Sabri Ofluoğlu İstanbul Kültür Elektronik Teknolojisi (Burslu)
60 Hüseyin Emre İsmailbaşa Yıldız Teknik Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
61 Betül Dilay Çıbık İstanbul Medeniyet Endüstri Mühendisliği
62 Oğuz Yıldırım Özyeğin Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
63 Hacı Kutluhan Kutlu Kadir Has Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
64 Osman Seyfullah Çolak İstinye Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (Burslu)
65 Beyza Başlık İstanbul Sabahattin Zaim Yazılım Mühendisliği (Burslu)
66 Salih Batur Karadeniz Teknik Makine Mühendisliği
67 Musa Güvenç Konya Teknik Mimarlık
68 Rukiye Dilara Çelik Demiroğlu Bilim Psikoloji (Burslu)
69 Esra Kızıl Beykent Psikoloji (Burslu)
70 Semanur Göklen İstanbul Bilgi Psikoloji (İngilizce) (Burslu)
71 Öznur Vurucu İstanbul Rumeli Psikoloji (İngilizce) (Burslu)
72 Sevde Meşe İstanbul Aydın Endüstriyel Tasarım (Burslu)
73 Zeynep Sude Çevik Bahçeşehir İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce)
74 Batuhan Ünlüsoy Beykent İç Mimarlık (İngilizce) (Burslu)
75 Burak Birpınar Türk-Alman İnşaat Mühendisliği (Almanca)
76 Saime Şaki Bezm-İ Âlem Vakıf Beslenme ve Diyetetik
77 Betül Köksal Biruni Beslenme ve Diyetetik
78 Berna Köksal İstanbul Sağlık Ve Teknoloji Beslenme ve Diyetetik
79 Muhammed Enes İstanbul-Cerrahpaşa Çevre Mühendisliği
80 Zehra Leblebici Yıldız Teknik Çevre Mühendisliği
81 Kadriye Özek Biruni Dil ve Konuşma Terapisi (Burslu)
82 Muhammet Burak Bayir İstanbul Kültür Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (Burslu)
83 Ahmet Batuhan Doğaner İstanbul Bilgi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (Burslu)
84 Muhammed Miraç Gültay Bahçeşehir Uluslararası Ticaret (Burslu)
85 Yusuf Altan İstanbul Ticaret Uluslararası Ticaret
86 Yavuz Selim Soylu İstanbul Ticaret Uluslararası Ticaret (Burslu)
87 İbrahim Aytekin Kadir Has Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (Burslu)
88 Halil İbrahim Koşar İstanbul Kültür Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce)
89 Zeynep Kalkan İstanbul Sabahattin Zaim Uluslararası Ticaret ve Finansman (Burslu)
90 Furkan Bektaş İstanbul Kültür Moleküler Biyoloji ve Genetik
91 Gökçe Sena Şahin Türk-Alman Moleküler Biyoteknoloji
92 Sueda Dilaram Yağmur Biruni Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) (Burslu)
93 Sude Ecem Çolakoğlu Yıldız Teknik Gıda Mühendisliği
94 Mustafa Büyükceylan Altınbaş Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Burslu)
95 Rümeysa Taş İstanbul Ayvansaray Gastronomi ve Mutfak Sanatları (Burslu)
96 Kaan Taha Bülüç İstanbul Ticaret Havacılık Yönetimi (Burslu)
97 Elif Akkurt Bahçeşehir Sosyoloji (İngilizce)
98 Ahmet Bilal Gül İstanbul İşletme
99 Eren Kömürcü Marmara İşletme
100 Toygar Alp Akgün Kırklareli İşletme
101 Berke Ravcı İstinye Ekonomi (İngilizce)
102 Muhammet Hasan İstanbul Bilgi Ekonomi (İngilizce)
103 İpek Nisa Günaydın Yıldız Teknik Matematik
104 Tarık Emir Özalp Yıldız Teknik Kimya
105 Sena Kaya Yıldız Teknik Kimya
106 Ferruh Enes Karaaslan İstanbul Medipol Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce)
107 Sena Şuözer İstinye Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
108 Abdulkadir Çelik Bahçeşehir Lojistik Yönetimi (İngilizce)
109 Ahmet Yiğit Çevik Beykent Sermaye Piyasası
110 Esmanur Selitektay İstanbul Bilgi Turizm İşletmeciliği (İngilizce)
111 Nisanur Ece Eraslan İstanbul Bilgi Ağız ve Diş Sağlığı (Burslu)
112 Özlemnur Kaya İstanbul Aydın Radyoterapi (Burslu)
113 Eren Yardım Biruni Bilgisayar Programcılığı (Burslu)
114 Ahmet Emir Yardım İstanbul Kültür Bilgisayar Programcılığı (Burslu)
115 Fatmanur Türk İstanbul Kültür Çocuk Gelişimi
116 Işıl Başbay İstanbul Esenyurt Çocuk Gelişimi
117 Abdulkadir Ülgensoy İstanbul Kültür Dış Ticaret
118 Kübra Dağcı İstanbul Aydın Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri